O nás

M.V. Photography je malá rodinná firma s veľkým srdcom, ktorá ponúka komplexné služby  v oblasti svadobnej, rodinnej a portrétovej  fotografie a videografie. U nás nejde len o výsledný produkt ale hlavne o vytvorenie príjemnej a priateľskej atmosféry počas Vášho fotografovania a natáčania, vďaka ktorej budú Vaše fotografie a video pre Vás nezabudnuteľnou spomienkou na celý život.

Manželská dvojica fotografov a kameramanov  s kreatívnym, zábavným a moderným prístupom k svadobnej, portrétovej a módnej fotografii. Naším cieľom je zachytiť vaše emócie, štastie, lásku a skutočné momenty Vášho svadobnéh dňa, pričom kladieme veľký dôraz na všetky drobné detaily ktoré ktoré robia Váš deň výnimočným.

 Ak by sme sa mali opísať jedným slovom, stavili by sme na jednoduchosť. Ako sa hovorí, iba v nej spočíva krása a len v jednoduchosti najlepšie vyniknú vzácne okamihy, akým je nepochybne aj svadobný deň.

Počas Vášho svadobného dňa sa snažíme byť po boku Vašim prianiam a požiadavkám, no zároveň pracujeme samostatne, aby sme Vás počas Vášho veľkého dňa nerušili.

 

 

Awards & Recognition
Matej Václav

Fotograf / Kameraman

Miroslava Václavová

Fotografka

Ďakujeme za krásne fotky! Skvelí fotografi! Fotenie sme si užili a veľmi sa tešíme z nádherných fotiek, ktoré prišli dokonca originálne zabalené 🙂
Určite odporúčame a tešíme sa kedy sa znovu stretneme pri fotení 🙂
Adriana S.
Mirka a Matej ďakujeme Vám zo ❤️ za nádherné fotky z nášho svadobného dňa, za zachytenie tých najkrajších momentov, za dobrú náladu a povzbudenie. Sme veľmi radi že ste boli práve vy dvaja v pozícii fotografov súčasťou nášho veľkého dňa💍❤️ Ste super! ​
LuciaK.

Chcete vedieť viac?